Наша команда

Наша команда - це провідні експерти, науковці та практики у сфері антикорупції, доброчесності та інституційного розвитку.

Оксана Броневицька

Голова правління

Оксана має понад 15 років досвіду роботи у сфері кримінальної юстиції, 15 років викладацького стажу в ЗВО, адвокатка, експертка із запровадження процесуального інтерв'ю в роботі національних правоохоронних органів, захисту прав викривачів, міжнародного кримінального права. Авторка понад 80 наукових та навчально-методичних праць, кандидатка юридичних наук, доцентка.

Катерина Дацко

Виконавча директорка

Катерина є кандидаткою економічних наук та магістеркою права. Понад 8 років працювала у сфері вищої освіти. У Національному агентстві з питань запобігання корупції очолювала напрям професійного розвитку антикорупційних уповноважених у державному секторі. Крім того, Катерина брала участь в проведенні стратегічного аналізу корупційних ризиків у сфері вищої освіти та є авторкою 4 онлайн курсів, понад 15 наукових та методичних праць у сфері протидії корупції. Також є досвідченою тренеркою з антикорупційного комплаєнсу, управління корупційними ризиками та розбудови доброчесного середовища організацій на основі міжнародних стандартів.

Анна Федоренко

Проєктна менеджерка

Анна має 8-річний досвід у сфері запобігання та виявлення корупції, працювала антикорупційною уповноваженою в органах юстиції. У Національному агентстві з питань запобігання корупції Анна реалізовувала політику із розбудови інституту антикорупційних уповноважених та займалася їх професійним розвитком. Крім того, займалася аналізом корупційних ризиків у пріоритетних сферах публічного управління. Анна має досвід розробки понад 10 навчальних програм та запуску 4 онлайн курсів у сфері антикорупційного комплаєнсу. Є досвідченою тренеркою з антикорупційного комплаєнсу, управління корупційними ризиками та захисту викривачів.

Юлія Ломжець

Проєктна менеджерка

Юлія є кандидаткою політичних наук, головою ГО «Асоціація юридичних клінік України». Вона має 15-річний досвід наукової та викладацької діяльності, працює 10 років в громадському секторі, авторка понад 30 наукових праць, в тому числі на тему протидії корупції та ролі лідера в протидії корупції в організації, захисту прав людини. Також є експерткою у напрямі оцінки корупційних ризиків у системі вищої освіти, органів місцевого самоврядування, дослідження ролі керівника в антикорупційній роботі організації.

Андрій Преподобний

Експерт Фундації

Андрій є експертом у сфері аналізу корупційних ризиків органів місцевого самоврядування. Має досвід розробки та проведення семінарів, лекцій для підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, підприємств, установ та організацій. Працював у Регіональному представництві Уповноваженого ВРУ з прав людини в Рівненській області, де займався організацією та проведенням моніторингових візитів та перевірок органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань дотримання прав людини. Також працював у Національному агентстві з питань запобігання корупції за напрямками координації уповноважених підрозділів місцевих органів влади та погодження антикорупційних програм. Має досвід проведення стратегічного аналізу корупційних ризиків в наданні гуманітарної допомоги під час повномасштабної війни, дошкільної та повної загальної середньої освіти. Брав участь у підготовці проєкту антикорупційної програми органу місцевого самоврядування територіальної громади, ідентифікації та оцінці корупційних ризиків у діяльності органів місцевого самоврядування.

Олена Карпова

Експертка Фундації

Олена є юристкою за фахом, має 10 років викладацького стажу в ЗВО та 9 років державної служби у сфері запобігання та виявлення корупції. Під час роботи у Національному агентстві з питань запобігання корупції Олена займалася формуванням та реалізацією державної політики у сфері захисту викривачів, аудитом антикорупційного комплаєнсу в органах державної влади та місцевого самоврядування, розробкою, впровадженням тренінгів та навчальних курсів з питань захисту прав викривачів та формування культури викривання для антикорупційних уповноважених, адвокатів, суддів та працівників поліції. Олена є експерткою у сфері державної служби, антикорупційної політики, антикорупційного комплаєнсу, захисту викривачів, а також тренеркою з питань доброчесності.

Анна Неоднича

Комунiкацiйна менеджерка

Анна допомагає здобути власний «голос» у переповненому інформацією світі громадським організаціям. Відповідає за розробку та виконання комунікаційної стратегії Фундації, ведення соціальних мереж, складання та розсилку прес-релізів, статей, блогів та інших матеріалів для комунікації. Також створює унікальні дизайни та забезпечує ефективну комунікацію з метою підвищення обізнаності, залучення цільової аудиторії і підтримки позитивного іміджу Фундації.