Антикорупційний комплаєнс

Антикорупційний комплаєнс

Допомагаємо інституціям ставати ефективними, доброчесними та стійкими за допомогою комплаєнсу, лідерства та викривання.

Аналітика:

Роль лідера у протидії корупції: аналітичний огляд впровадження концепції «Tone At The Top»

Проєкт присвячений дослідженню концепції «Tone At The Top». За результатами цього дослідження підготовлено Аналітичний посібник «Роль лідера у протидії корупції: аналітичний огляд впровадження концепції «Tone At The Top». Проєкт реалізовувався спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції. За підтримки Програми розвитку ООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу

Download Icon

ТоТ для комплаєнс офіцерів

Проєкт присвячений розробці комплексного тренінгу для розвитку тренерської майстерності у сфері антикорупції для комплаєнс офіцерів. У рамках проєкту проведено ряд офлайн-тренінгів серед антикорупційних уповноважених публічного сектору.

Download Icon

Due Diligence як ключове завдання антикорупційного уповноваженого із попередження корупційних ризиків

За напрямком «Due Diligence» було досліджено кращі практики Due Diligence в умовах воєнного стану, розроблено методичні рекомендації для антикорупційних уповноважених щодо здійснення аналізу контрагентів у публічних закупівлях. Реалізований цей партнерський проєкт спільно з ГО «StateWatch» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Download Icon

Проєкт «Прозоре відновлення громад через управління ризиками та розвиток системи комплаєнсу»

Проєкт був спрямований на стратегічний аналіз корупційних ризиків, розбудову системи антикорупційного комплаєнсу пілотних громад (Бриславська міська рада Львівської області та Шевченківська сільська рада Миколаївської області) та підвищення експертності представників громадськості в частині їх залученості до процесів оцінки та управління корупційними ризиками у діяльності ОМС. Проєкт реалізований за підтримки Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) – провідної програми підтримки боротьби з корупцією в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії.

Download Icon

Проєкт «Прозора відбудова громад: інструменти залучення громадськості»

Проєкт був спрямований на створення ефективних інструментів антикорупційного комплаєнсу в Боярській міській раді, які дозволять у майбутньому залучати іноземні інвестиції для відбудови та формувати довіру міжнародних інвесторів та партнерів для подальшої успішної реалізації проєктів відновлення. Проєкт реалізований за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Download Icon